DİJİSTAR

4-5 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan DİJİTALİST 2021 E- Kongresinde uzman hekimlerimizin ve uzmanlık öğrencilerimizin katılabileceği ödüllü bilimsel yarışma programı yer alacaktır. Uzman hekimlerimizin ve uzmanlık öğrencilerimizin akademik yaşamlarına bir nebze katkımızın olması için bilimsel çalışmalarında kullanılmak üzere, kazananlara Dijital Sağlık ve Biyoinformatik Derneği tarafından ipad ödülü verilecektir.

Dijistar Ödüllü Yarışma Katılım Koşulları:
  • Uzman Hekim veya Uzmanlık öğrencisi olması gerekmektedir.
  • Bilimsel Programda yer alan oturumlarda ve uydu sempozyumlarında sorulacak her soruya 20 saniye içerisinde doğru cevap veren ve E-Kongre merkezinde yer alan Stantların en az birinde canlı görüşme yapan katılımcımıza her günün sonunda 1 ipad ödülü verilecektir.
  • Bilimsel Programda yer alan oturumlarda ve uydu sempozyumlarında sorulacak her soruya 20 saniye içerisinde doğru cevap veren ve E-Kongre merkezinde yer alan Stantların en az birinde canlı görüşme yapan katılımcımızın sayısının birden fazla olması durumunda kazanan kura sonucu ile belirlenecektir.